Teklif Al
0 535 665 02 07
info@barisbarkod.com
Karlıktepe Mh.Uğur Cd.Cevher Sk.No:1/A
Kartal/İSTANBUL
09.00 - 19.00
Pazartesi - Cuma

Kalite Politikası

Barış Barkod sektöründe deneyimli kadrosu ile etiket üretimi ve barkod yazıcı satışı yapmaktadır. İstenilen ebatarda etiket üretimi yapan firmamız, kaliteli üretim ile etiketlerinizi zamnında teslim ediyoruz. Bünyemizde barındırdığımız renkli etiket makinamız ile renkli etiket isteklerinize de anında cevap veriyoruz.

Sektördeki, kaliteli etikete olan ihtiyaç ve hassas etiket üretimindeki eksiklik, Barış Barkod'a hassas iş yapmayı,doğru seçilmiş olan malzemeyi, en hassas şekilde işlemeyi ilke edindirmiştir. Teknolojiyi yakindan takip etmeye çalişan barış Barkod, geliştirilmiş etiket üretim tesisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla Kartal/İstanbul'da yeni imajiyla, hizmete devam etmektedir. Barış Barkod, termal etiket, lamine etiket, kuşe etiket, vellum etiket, silvermat etiket, suya dayanıklı etiket ve çuvaql etiketi gibi istediğiniz çeşitte etiket ihtiyacınıza cevap verebilmektedir.

Ürettiğimiz kaliteli etiketleri, Türkiye'nin dört bir yanına gönderebilmekte ve hızlı ve sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir.