Teklif Al
0 535 665 02 07
info@barisbarkod.com
Karlıktepe Mh.Uğur Cd.Cevher Sk.No:1/A
Kartal/İSTANBUL
09.00 - 19.00
Pazartesi - Cuma

Maltepe Etiket Üreticisi

Baskısız ve Baskılı etiket üretim tecrübemizle Maltepe ve tüm Türkiye'ye etiket üretimi yapmaktayız. Üretici firma olarak sizlere en hızlı sürede en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Kuşe, Termal ve tüm kağıt türlerinde Maltepe Baskılı ve Baskısız Etiket İmalatı yapmaktayız. Wax, Wax Resin gibi tüm ribon çeşitlerinde destek veriyoruz.

Tanıtım ve Barkod etiketleri yapışkanlı kağıt, PP, metal ve benzeri şekillerde olabilir. Bu yüzeylere baskı ise iki şekilde yapılır. Barış Barkod Etiket olarak, İstanbul etiket üretim fabrikamızdan tüm Türkiye'ye çeşitli etiket türlerini imal edip göndermekteyiz. En çok kullanılan ve tercih edilen kuşe etikettir. Barkod yazıcı, barkod okuyucu gibi etiket sarf malzemelerinde deneyimli ekibimizle sürekli hizmetinizdeyiz.

Kısa Temin Süresi
Elimizde stoklu ürünlerimizden veya hızlı üretime aldığımız ürünler ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede hazırlamaya çalışıyoruz.Amacımız her sektöre hitap etmek ve iş ortaklarımıza etiket-barkod hammadde, sarf malzeme ve ambalajlama alanında ihtiyaçlarına göre her zaman yardımcı olmaktır.

Maltepe ve Türkiye'nin her yerine Etiket Üreticisi üretimimiz vardır.