Teklif Al
0 535 665 02 07
info@barisbarkod.com
Karlıktepe Mh.Uğur Cd.Cevher Sk.No:1/A
Kartal/İSTANBUL
09.00 - 19.00
Pazartesi - Cuma

Beylikdüzü Termal Karton Etiket

Termal Karton Etiketler, termal kağıttan üretilen ve gramajı yüksek bir etiket türüdür. Genellikle Beylikdüzü tekstil sektöründe ürün etiketi olarak kullanılan Beylikdüzü Termal Karton Etiket, kağıt bazlı termal bir üründür. Gramajı yüksek ve kalın olduğundan dolayı etiketin raf ömrü yüksektir. Beylikdüzü Termal Karton Etiketler maç, konser, tren bileti, uçak bileti, sinema ve tiyatro bileti gibi alanlarda da sıkça kullanılmaktadır.

Beylikdüzü da bulunan Süpermarketlerin raf etiketi diye isimlendirdiği bu ürün raf da müşterilerin fiyatı, kilo bilgisini ve diğer özellikler hakkında bilgi almasını sağlamaktadır. Termal karton etiket modellerinin üzerinde koruyucu tabaka bulunmaz. Bu nedenle 3 ile 6 ay içerisinde ürünlerde kararma görülür.

Beylikdüzü Termal Karton Etiket ihtiyaçlarınız için bize ulaşıp, mutlaka fiyat alınız!

Fuarlarda da Beylikdüzü fuar etiketi olarak kullanılırlar. Fuar girişlerinde ziyaretçi tanımlama kartı olarak ziyaretçilerin takibinde kullanılır. Dayanıklılık: Isı, ışık, nem ve rutubetten uzak tutulmalıdır. Ömrü 3-6 ay arasındadır. Beylikdüzü ve Türkiye'nin her yerine Termal Karton Etiket üretimimiz vardır.

Bazı Ölçüler (Talebinize göre tüm ölçülerde üretim yapabilmekteyiz)

100x100 Termal Karton Etiket
100x120 Termal Karton Etiket
100x125 Termal Karton Etiket
100x130 Termal Karton Etiket
100x150 Termal Karton Etiket
100x200 Termal Karton Etiket