Teklif Al
0 535 665 02 07
info@barisbarkod.com
Karlıktepe Mh.Uğur Cd.Cevher Sk.No:1/A
Kartal/İSTANBUL
09.00 - 19.00
Pazartesi - Cuma

Arnavutköy Lamine Termal Etiket

Arnavutköy Lamine termal etiketler, termal özelliklere sahip bir etikettir. Yani Direkt termal baskı yönetimi ile baskı alınabilmektedir.Lamine Termal Etiket kullanmak için barkod yazıcınızın da buna uyumlu olması yani direkt termal Barkod yazıcı olması gerekmektedir. Ribona ihtiyaç duymadıklarından dolayı da oldukça ekonomiktir.

Lamine dediğimiz bir tabaka etiketin üzerinde yer alır. Bu Lamine yapısı etiketin dayanıklılığını arttırmaktadır.Arnavutköy Eco termal etiket ile arasındaki tek farkı üzerindeki laminasyon kaplamasıdır.Arnavutköy Lamine termal etiketler, diğer etiketlere oranla daha fazla dayanırlar. Ancak yıllarca beklemesi, etiketin zamanla kararmasına ve yapışkanının deforme olmasına neden olacaktır. Dilerseniz, siparişini vereceğiniz ürününüzün üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, qr code ekleyebilirsiniz.

Termal Etiketler genellikle gıda sektörü ve hızlı tüketimlerin olduğu sektörler, kargo firmaları ayakkabı firmaları ve hastaneler tarafından tercih edilmektedir.

Arnavutköy ve Türkiye'nin her yerine Lamine Termal Etiket üretimimiz vardır.

Bazı Ölçüler (Talebinize göre tüm ölçülerde üretim yapabilmekteyiz)

100x100 Lamine Termal Etiket
100x120 Lamine Termal Etiket
100x125 Lamine Termal Etiket
100x130 Lamine Termal Etiket
100x150 Lamine Termal Etiket
100x200 Lamine Termal Etiket